Historia Opery Leśnej – podziel się z nami swoimi wspomnieniami

Miasto Sopot, Bałtycka Agencja Artystyczna BART i Muzeum Sopotu ogłaszają zbiórkę pamiątek związanych z ponad stuletnią historią, jednego z najbardziej unikatowych obiektów amfiteatralnych w Europie – Opery Leśnej w Sopocie. 

Zachęcamy wszystkich Sopocian, mieszkańców Trójmiasta i gości do udziału w akcji: „Historia Opery Leśnej – podziel się z nami swoimi wspomnieniami”, w ramach której poszukujemy m.in. współczesnych i archiwalnych fotografii z autografami artystów, plakatów, biletów wstępu, płyt winylowych, pocztówek muzycznych, nagrań audiowizualnych, kostiumów scenicznych, projektów scenografii i instrumentów muzycznych. 

Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście Państwo, publiczność którą mieliśmy już i mamy zaszczyt gościć w Operze Leśnej w Sopocie podczas koncertów, spektakli teatralnych i festiwali muzycznych podzielili się z nami swoimi wspomnieniami i przekazali nam pamiątki, które moglibyśmy zaprezentować szerszej publiczności w mającej powstać w przyszłości ekspozycji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przekazaniem lub czasowym udostępnieniem nam pamiątek związanych sopockim leśnym amfiteatrem, prosimy o kontakt!

Bałtycka Agencja Artystyczna BART
ul. Kościuszki 61
81-703 Sopot
tel. (58) 555 84 40 
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.