Na scenie Opery Leśnej w dniach 18-20 sierpnia zaprezentuje się plejada polskich Gwiazd w swoich największych przebojach!

 

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017 to trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w jednym z najbardziej kultowych muzycznie miejsc w Polsce – Operze Leśnej. Na deskach Opery pojawi się blisko pięćdziesięciu Artystów!

 

Piątek (18.08.) zostanie poświęcony jednemu z najważniejszych uczuć, jakie towarzyszą nam każdego dnia.

W koncercie „#ilove… Największe przeboje o miłości”, transmitowanym  na antenie  telewizji TVN, o różnych odcieniach miłości, energetycznie i romantycznie, zaśpiewają: EDYTA GÓRNIAKMARGARETLemON, MICHAŁ SZPAK, NATALIA SZROEDERFEELPECTUSVARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZBRACIA , KANCELARYAODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, KASIA KOWALSKAKOBRANOCKADE MONO, RAFAŁ BRZOZOWSKI , IZABELA TROJANOWSKAFARBA, GABRIEL FLESZAR, KUBA MOLĘDA.  Usłyszymy takie przeboje o miłości jak: „Statki na niebie”, „Wszystko czego dziś chcę”, „Zabiorę Cię”, „Kocham Cię jak Irlandię”, „Jak anioła głos”, „Color of your life”, „Scarlett”, „Kroplą deszczu” , „Chcę tu zostać”, „Mogę wszystko”, „Barcelona”, „Nad przepaścią” czy „Lustra”. 

 

W sobotę (19.08.) tematem przewodnim będzie radość i  taniec .

Koncert „#idance … Morze przebojów , który również widzowie będą mogli zobaczyć  w  telewizji TVN, to przede wszystkim duża dawka dobrej energii oraz przeboje, do których tańczyła, tańczy i tańczyć będzie cała Polska. Na scenie wystąpią: KAYAH, ANDRZEJ PIASECZNYKOMBII, ANNA WYSZKONIBLUE CAFEDE MONO, CLEOMESAJAH, KASIA KOWALSKA, NATALIA NYKIEL, WANDA I BANDAODDZIAŁ ZAMKNIĘTYLemON, MARIUSZ TOTOSZKO oraz MR. ZOOB. Przed telewizorami i w Operze Leśnej będziemy bawić się w rytm między innymi takich przebojów: „Testosteron”, „Nie będę Julią”, „Słodkiego miłego życia”, „Mój jest ten kawałek podłogi”, „Prowadź mnie”, „Jutro”, „Każdego dnia” czy „Error”. 

 

Niedziela (20.08.) to czas zabawy z Gwiazdami polskiego kabaretu, #KabareTOP. O dużą dawkę dobrego humoru zadbają: PIOTR BAŁTROCZYK, KABARET ANI MRU - MRU (Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek), KABARET MŁODYCH PANÓW (Robert Korólczyk), CEZARY PAZURA, KABARET SMILE, MARCIN DANIEC, RUDI SCHUBERTH, KABARET ŁOWCY. B, GRZEGORZ HALAMA oraz EWA BŁACHNIO.

Na scenie Opery Leśnej w dniach 18-20 sierpnia zaprezentuje się plejada polskich Gwiazd w swoich największych przebojach!

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017 to wydarzenie, które będzie silnym akcentem na mapie polskich wydarzeń muzycznych. 18-20 sierpnia 2017r. - widzimy się w Operze Leśnej!

  

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

Harmonogram dla publiczności w Operze Leśnej:

Piątek 18.08.207r. godzina 19.30

Sobota 19.08.2017r. godzina 19.30

Niedziela 20.08.2017r. godzina 19.30

 

Patroni medialni Festivalu: TVN, RADIO ZET, Wirtualna Polska

Organizatorzy festiwalu: FESTIVAL GROUP, Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Festiwal zrealizowany zostanie przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

 

Bilety w cenie: 70 zł, 90 zł, 110 zł, 150 zł, 200 zł, 400 zł do nabycia:
Kasa Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12, Sopot 
Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu