Koncert LASY ZIMOWE: DownTown Brass ponownie dostępny

LASY zapraszają do obejrzenia koncertu zespołu DownTown Brass z cyklu LASY ZIMOWE online. To połączenie inspiracji ulicznymi zespołami z całego świata, blasku instrumentów dętych i mieszkanki rytmów perkusyjnych. Ta muzyka wręcz porywa do działania i ruchu!

Koncert będzie dostępny do końca lutego 2021: https://youtu.be/3kRH480I3nk 

BRASSWOOD FEST vol. 0,1 ogłoszony!

Już 7 sierpnia 2021 roku w Operze Leśnej odbędzie się kolejna edycja Brasswood Fest! 

Więcej informacji: BRASSWOOD FEST vol. 0,1 - Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Dostępny koncert LASY ZIMOWE: Sławek Jaskułke

LASY zapraszają na wydarzenie online - Sławek Jaskułke zagra jazzowy koncert na unikalnym w światowej skali fortepianie!

Koncert jest dostępny: LASY online: Koncert SŁAWEK JASKUŁKE - YouTube

 

LASY ZIMOWE online: DownTown Brass

W Nowy Rok warto wejść z dużą ilością pozytywnej energii. Dlatego naszą propozycją jest koncert DownTown Brass, podczas którego usłyszycie największe światowe hity w energicznych aranżacjach!

Więcej informacji: LASY ZIMOWE online: DownTown Brass - Bałtycka Agencja Artystyczna BART

 

LASY ZIMOWE online: Sławek Jaskułke

LASY zapraszają na kolejne wydarzenie online - Sławek Jaskułke zagra jazzowy koncert na unikalnym w światowej skali fortepianie!

Więcej informacji: LASY ZIMOWE online: Sławek Jaskułke - Bałtycka Agencja Artystyczna BART

 

Warsztaty dla najmłodszych

Zróbmy bal!

Otwórzcie się na karnawał w domowym wydaniu. Skorzystajcie z naszych warsztatów i rodzinnie stwórzcie fantastyczne dekoracje i maski, które zapewnią zabawę pełną uśmiechów.

Warsztaty „Zaczarowany Ogród” to dwuczęściowy poradnik, dzięki którym w prosty sposób przygotujecie maski karnawałowe oraz girlandy i inne ozdoby balowe.

Więcej informacji: Warsztaty karnawałowe: Zaczarowany ogród - Bałtycka Agencja Artystyczna BART

SYLWESTER PRZEZ CAŁY WEEKEND

Karnawałowy koncert Zespołu Cieśni i Tańca będzie dostępny przez cały najbliższy weekend na kanale YouTube Opery Leśnej.
 
W Sylwestra Olo Walicki, Marsija Loco, Michał „Bunio” Skrok, Kamil Pater, Tomasz Ziętek i Kuba Staruszkiewicz porwali nas do karnawałowej zabawy. Było niecodziennie, energicznie i… za krótko!
 
Dlatego dajemy Wam więcej! Od najbliższego piątku od godziny 18.00 do niedzieli do północy można ponownie obejrzeć karnawałowy koncert Zespołu Cieśni i Tańca.
 

Fundusz Wsparcia Kultury

Pragniemy poinformować, że Bałtycka Agencja Artystyczna BART znalazła się w gronie beneficjentów Funduszu Wsparcia Kultury oraz otrzymała wsparcie ze środków "Funduszu Przeciwdziałania COVID-19". 

Sylwester pełen Cieśni i Tańca

LASY ZIMOWE zapraszają na Sylwestra z Zespołem Cieśni i Tańca.
O 22.00 na kanale YouTube Opery Leśnej rozpoczniemy transmisję koncertu wypełnionego mixem najlepszych utworów do tańca w aranżacjach autorstwa Olo Walickiego.
 

Całym naszym zespołem życzymy Wam dobrych Świąt!

Zobacz nasze życzenia: https://fb.watch/2xyCT6Yp6i/ 

  • Opera Leśna
  • PFK Sopot
  • Teatr
  • Pozostałe