Konkurs na Rezydencję Artystyczną w Teatrze Atelier na lata 2022-2023

Artyści, animatorzy, grupy artystyczne, stowarzyszenia, fundacje oraz inne podmioty zainteresowane teatrem mogą wziąć udział w konkursie i przez cały najbliższy rok korzystać z infrastruktury sopockiego teatru przy al. Mamuszki 2. 

Szukamy specjalisty/ki ds. organizacji i promocji imprez

Rekrutujemy! Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam organizować najciekawsze wydarzenia kulturalne w Polsce! 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do 4 lutego 2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Z radością informujemy, że Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy został oficjalnym Sponsorem KONCERT DLA MIESZKAŃCÓW!

Koncert odbędzie się 4 września o godz. 18.00 w Opera Leśna w Sopocie i jest częścią uroczystych obchodów 120-lecia miasta Sopotu.

„Sopot jest ważną częścią Trójmiasta i Pomorza. Port Lotniczy Gdańsk od zawsze sekunduje i wspiera rozwój miast regionu oraz ich mieszkańców, bo tak postrzegamy swoją misję firmy społecznie odpowiedzialnej. Mamy wielu przyjaciół w Sopocie i z radością będziemy wspólnie świętować jubileusz tego pięknego miasta.” – mówi Tomasz Kloskowski Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk.

#airportgdansk
#latajzgdanska

Koncert dla Mieszkańców 2021

4 września o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Sopotu na wyjątkowy wieczór w Operze Leśnej - Koncert dla Mieszkańców!

Więcej informacji

Top of the Top Sopot Festival 2021

Największe muzyczne wydarzenie lata w tym roku ponownie zagości w Sopocie. Top of the Top Sopot Festival 2021 rozpocznie się już 17 sierpnia i potrwa trzy dni!

 

Więcej informacji

OPERA. UZDROWISKO. Zrelaksuj się w Operze Leśnej

Targi roślinne i ekologiczne, ogrody sąsiedzkie, gra plenerowa, spacery edukacyjne, warsztaty i rozmowy. Te oraz inne atrakcje już niebawem pojawią się w sopockiej Operze Leśnej! 

Szczegóły: OPERA. UZDROWISKO.

SYNY na letniej scenie LASY

Koniec jest bliski, więc taki koncert to rarytas. SYNY - ulubiony zespół fanów rapowej alternatywy ogłosił rozstanie. Zanim jednak Piernikowski i 1988 rozejdą się na dobre, czeka nas jeszcze ostatnia trasa koncertowa.

Szczegóły: LASY: SYNY | 15.07.2021

Polsat SuperHit Festival 2021 w Operze Leśnej

To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej znów zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a kabarety zaprezentują swoje najśmieszniejsze skecze! 

Szczegóły: Polsat SuperHit Festival 25-26 czerwca 2021

Pierwsze koncerty w tym roku na letniej scenie LASY

Serdecznie zapraszamy na koncerty na kameralnej scenie LASY na terenie Opery Leśnej.

W czerwcu zagrają dla nas RAU Performance i Kaśka Sochacka. Z kolei lipcowe koncerty w LASACH otworzy Karolina Czarnecka!

Szczegóły:

LASY: RAU Performance / 11.06.2021

LASY: Kaśka Sochacka / 18.06.2021

LASY: Karolina Czarnecka /08.07.2021

Pracuj z nami!

Jeśli chcesz pracować w pięknej Operze Leśnej w czasie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.. To miejsce jest dla Ciebie! 

Poszukujemy pracowników do: obsługi baru, obsługi technicznej, serwisu sprzątającego. 

 

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
  • Opera Leśna
  • PFK Sopot
  • Teatr
  • Pozostałe