Festiwal TOP trendy

KONCERT TOP
8 czerwca 2007, Opera Leśna, Sopot

KONCERT TRENDY
9 czerwca 2007, Opera Leśna, Sopot

SOPOT TOPtrendy Festiwal 2007
Część I: CYGANERIA – Jubileusz Twórczości Jacka Cygana
Część II: GODZINA WILKÓW – 15- lecie zespołu Wilki
10 czerwca 2007, Opera leśna, Sopot

Koncert Kabareton - 11 czerwca

godz. 19.30 Opera Leśna w Sopocie
 

TOP 10 polskiej sceny muzycznej
Sopot TOPtrendy Festiwal 2007 otwiera koncert TOP, czyli dziesiątka najpopularniejszych wykonawców polskiej sceny muzycznej. O zakwalifikowaniu się do tego koncertu decyduje ilość sprzedanych płyt w ostatnim roku, co jest najbardziej obiektywnym kryterium wyboru Gwiazd, jakie funkcjonuje w świecie rodzimego showbiznesu.
Koncert Gwiazd poprowadzą Gwiazdy: Katarzyna Cichopek, Agata Młynarska, Zygmunt Chajzer i Krzysztof Ibisz.

Finałowa 10 TOP (kolejność alfabetyczna)
Andrzej Piaseczny
Ania Dąbrowska
Blog 27
Grzegorz Turnau
Maria Peszek
Maryla Rodowicz
Myslovitz
Piotr Rubik
Szymon Wydra
Wilki

Finał konkursu "trendy"
9 czerwca odbędzie się koncert "trendy", na którym wystąpią najbardziej utalentowani młodzi artyści. Do Telewizji POLSAT nadesłano aż 300 zgłoszeń do tego koncertu, co stanowi absolutny rekord w historii Festiwalu. W porównaniu z ubiegłym rokiem był to wzrost o 200 proc. O tym, kto wystąpi w Operze Leśnej zadecydowała kapituła składająca się z przedstawicieli Telewizji POLSAT i Radia ESKA, która wyłoniła finałową szóstkę młodych debiutantów. Koncert "trendy" uświetni występ Gwiazd: Bajmu, Kombii, Big Cyc, Jerzego Polomskiego, Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej, Ryszarda Rynkowskiego. Konkurs "trendy" poprowadzi wybuchowy duet: Piotr Bałtroczyk i Michał Koterski.

Uczestnicy konkursu "trendy"
Afromental
96 Project
Bracia
Losza Vera
Kashmir
Maciej Silski

CYGANERIA i "Godzina WILKÓW"
Trzeci dzień Sopot TOPtrendy Festiwal 2007 to dwa niecodzienne koncerty. 30-lecie pracy artystycznej będzie obchodził Jacek Cygan - wybitny autor tekstów, poeta, scenarzysta, juror i organizator festiwali muzycznych. W koncercie CYGANERIA Jacka Cygana wystąpią artyści, którzy od lat śpiewają jego piosenki oraz młodzi wykonawcy. Koncert poprowadzą: Jacek Cygan i Maciej Dowbor.
Z kolei 15-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej obchodzić będzie zespół Wilki, który zaśpiewa swoje największe przeboje w koncercie "Godzina WILKÓW" .

4 Sopocka Noc Kabaretowa
Ostatni dzień, zgodnie z tradycją Sopot TOPtrendy Festiwal, oddajemy najznakomitszym prześmiewcom naszej rzeczywistości. 4 Sopocką Noc Kabaretową poprowadzą aktorzy znani z wyszukiwanego humoru Cezary Pazura i Olaf Lubaszenko.

Na scenie Opery Leśnej wystąpią:
Kabaret Ani Mru Mru
Marcin Daniec
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret Koń Polski
Kabaret Młodych Panów
Jerzy Kryszak
Kabaret Rak
Kabaret OTTO
Kabaret Neo-Nówka
Kabaret Dno
Kabaret Paranienormalni
Łowcy B