17 lipca 2009, godz. 20.00
Opera Leśna w Sopocie


Agencja Kontakt Grzegorz Furgo oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART zapraszają
na koncert zespołu feel, który odbędzie się z okazji Jubileuszu Stulecia Opery Leśnej w Sopocie.
 


Wielka popularność feel zaczęła się od imprezy Sopot Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie, gdzie zdobyli uznanie jurorów otrzymując Bursztynowego Słowika, a publiczność nagrodziła ich statuetką Słowika Publiczności.

W październiku 2007 r. na rynku pojawił się debiutancki album zatytułowany „ Feel”, który już w dniu premiery otrzymał status Złotej, a po miesiącu Platynowej Płyty.

Zespół feel powstał w 2005 roku w Katowicach, z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty Piotra Kupichy. Zespół tworzą: Łukasz Kożuch (instrumenty klawiszowe), Michał Nowak (gitara basowa) oraz Michał Opaliński (perkusja).
Artyści zespołu feel czują się wśród publiczności jak ryba w wodzie, a kto ich widział na żywo wie, że nie brakuje im charyzmy i błysku w oczach. Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji, polecamy koncert w Operze Leśnej, podczas którego będzie można usłyszeć takie przeboje jak: „No pokaż na co Cię stać” i „Jak Anioła głos” oraz „Pokonaj siebie” w duecie z Iwoną Węgrowską. Widzowie również będą mogli usłyszeć utwory z najnowszej płyty zespołu, która wkrótce ukaże się w sklepach!

  KUP BILET NA KONCERT!