KONCERT ODWOŁANY !!!

 

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatorów, zmuszeni jesteśmy odwołać koncert Kevina Costnera w Hali Sportowo-Widowiskowej w Gdyni. Równocześnie informujemy, że czynimy starania, by koncert odbył się w terminie późniejszym.  O nowym terminie koncertu będziemy Państwa informowali.

Bilety zakupione na koncert w dniu 20.03.2010 prosimy zwracać w miejscu zakupu. 

 

 
 

eBilet.pl, Bałtycka Agencja Artystyczna BART oraz Agencja Kontakt Grzegorz Furgo
mają przyjemność zaprosić na fantastyczny

koncert - Keviin Costner & Modern West.

Kevin Costner jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych hollywoodzkich gwiazdorów. Zdobywcą Oskarów, Złotego Globu, nagród MTV oraz niezliczonych nominacji do najbardziej prestiżowych nagród filmowych zarówno za grę aktorską, jak reżyserię i produkcję. Do historii kina przeszły jego kreacje w „Tańczącym z wilkami”, „JFK” czy „Doskonałym świecie”. Aktor nie stroni także od ról w filmach komercyjnych, jak „Bodyguard” czy „Robin Hood: Książę złodziei”. Mało osób jednak wie, iż hollywoodzki gwiazdor jest także wokalistą rockowej grupy Modern West, a w przerwach między kolejnymi filmami z pasją oddaje się śpiewaniu. Pierwsza światowa trasa koncertowa grupy odbyła się w październiku 2007 roku i obejmowała występy w USA i w Europie. W 2008 roku zespół wydał debiutancki album zatytułowany „Untold Truths”.


Pod koniec 2009 roku artyści koncertowali w Europie Zachodniej, zawitali między innymi do Niemiec, Grecji oraz zagrali charytatywny koncert w Monte Carlo. Swój pierwszy koncert w Polsce zagrają już 20 marca 2010 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej w Gdyni w ramach światowej trasy koncertowej!


Kevin Costner & Modern West – historia zespołu
Pomimo to, że Kevin Costner znany jest przede wszystkim ze swojej kariery aktorskiej, tworzenie muzyki i pisanie tekstów nie jest mu obce. Historia Modern West sięga wstecz około 20 lat, kiedy Costner zaprzyjaźnił się z Johnem Coinmanem. Obaj szybko odkryli, że aktorstwo nie jest ich jedyną wspólną pasją i zaczęli tworzyć muzykę. Tak powstał zespół pod nazwą Roving Boy. Kiedy kariera aktorska Costnera nabrała rozpędu i zaczęła pochłaniać bardzo dużo czasu oraz energii artysty, muzyka musiała zejść na drugi plan i mogła być jedynie jego pasją. Kilka lat temu żona Kevina - Christie zachęciła go, aby ponownie chwycił swoją gitarę i na poważnie zajął się muzyką. Decyzja o utworzeniu nowego zespołu zapadła szybko. Zespół nazwano Kevin Costner and Modern West.

W skład zespołu wchodzą John Coinman, Blair Forward, Teddy Morgan, Larry Cobb i Park Chisolm.