TSA
Czerwone Git
IRA 
Żuki

20 września 2013, godz. 19.00
Opera Leśna , Sopot


Wielkie święto rocka i rock'n'rolla. W ramach Gali V konkursu wspomnień miłośników rock'n'rolla, organizowanego przez Fundację Sopockie Korzenie, wystąpią w dwóch odsłonach prawdziwe legendy polskiej estrady. Rock'n'rollowo zagrają swoje kultowe przeboje Czerwone Gitary, a zespół Żuki, zaśpiewa największe przeboje legendarnej grupy The Beatles !

W drugiej odsłonie na scenie zaprezentują się prawdziwe legendy polskiego rocka ! Mocnego uderzenia dokonają zespoły TSA i IRA i obawiamy się czy Opera Leśna to wytrzyma !

To oczywiście nie koniec atrakcji tego wieczora ! Blisko czterogodzinną imprezę poprowadzą znani i lubiani mistrzowie satyry Maciek Kraszewski i Krzysztof Skiba !

Wybuchowa mieszanka dobrej muzyki i humoru, na którą chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiać! Tam po prostu trzeba być! Opera Leśna czeka ! Piątek 20 września godzina 19.00 !

Na koncert Roll 'n' Rock 2013 zapraszają Fundacja Sopockie Korzenie i Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

Bilety w cenie 40zł, 60zł, 80zł do nabycia w kasach Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, Opery Leśnej, Lotto w CH Manhattan w Gdańsku oraz na stronach www.operalesna.sopot.pl oraz www.interticket.pl