pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego

24 października 2015, godz. 20.00
ERGO ARENA Gdańsk/SopotPierwsze takie wydarzenie w historii koncertów tego artysty w Polsce, a ta historia trwa już 10 lat…

Z tej właśnie okazji Agencja Artystyczna BART, pierwszy promotor Chrisa Botti w Polsce, zaprosiła artystę do niezwykłego projektu – koncertu z Polską Filharmonią Kameralną Sopot. Botti i jego zespół występowali z wieloma najlepszymi orkiestrami symfonicznymi, na najbardziej prestiżowych scenach świata. Wśród orkiestr znajduje się m.in. The Philadelphia Orchestra, czy Boston Pops, z którą w 2008 roku artysta nagrał rewelacyjny materiał CD/DVD „Chris Botti In Boston”. Teraz do tej długiej, liczącej kilkadziesiąt pozycji listy dołączy Polska Filharmonia Kameralna Sopot. Wspólnie wykonają aż 15 utworów, w tym m.in. „Time to say goodbye”, „Nessun dorma”, „Cinema paradiso” czy „Italia”.

Zapowiada się niezapomniany wieczór z fantastyczną muzyką w interpretacji najlepszych artystów.Bilety w cenie od 125 zł do 245 zł do nabycia w kasach BART-u i ERGO ARENY oraz w sprzedaży elektronicznej.

Akredytacje dla mediów:

Zainteresowani przedstawiciele mediów powinni do dnia 16 października napisać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby, które otrzymają akredytacje poinformowane zostaną o tym fakcie drogą mailową do 21 października.