31 maja 2015, godz. 19.30
Opera Leśna, Sopot


Nowy festiwal Telewizji Polsat, podczas którego widzowie usłyszą najlepsze i najpopularniejsze przeboje polskiej muzyki oraz zobaczą swoich ulubionych wykonawców.

W dniach 29-31 maja 2015 w Operze Leśnej odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal. To fantastyczne trzy dni z najpopularniejszą polską muzyką oraz najlepszymi kabaretami.

Formuła nowego projektu Telewizji Polsat - Polsat SuperHit Festiwal uwzględnia wszystkie najnowsze trendy dystrybucji muzyki, czyli zarówno sprzedaż płyt, najczęściej grane utwory w radio, jak i płatną oraz bezpłatną dystrybucję muzyki w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych. Po prostu SuperHity, czyli najpopularniejsza muzyka w Polsce.

Artystów wybraliśmy uwzględniając wszelkie dostępne we współczesnym świecie formy dystrybucji muzyki.

Wierzymy, że dzięki temu Polsat SuperHit Festiwal będzie w najlepszy sposób odzwierciedlał, to, co dzieje się na rynku muzycznym w Polsce, a widzowie zobaczą swoich ukochanych artystów, którzy zagrają swoje SuperHity „na żywo” na deskach Opery Leśnej w Sopocie.

Polsat SuperHit Festiwal - Sopocka Noc Kabaretowa

Trzeci dzień festiwalu to wielka kabaretowa prywatka w Operze Leśnej, którą otworzy Wojciech Gąssowski z udziałem kabaretów – tych młodszych i starszych. A obok nich ci, po których nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać, czyli stand-up w najlepszym polskim wykonaniu. W niedzielę 31 maja zapraszamy, więc na wielki wieczór premierowych hitów kabaretowych.

PRYWATKA W OPERZE LEŚNEJ
Piotr Bałtroczyk
Ewa Błachnio
Cezary Pazura
Marcin Daniec
Jerzy Kryszak
Andrzej Grabowski
Kabaret Ani Mru Mru
Kabaret Smile
Kabaret Młodych Panów
Kabaret Neo-Nówka
Impro Squad
Wojciech Tremiszewski
Kacper Ruciński
Małgorzata Tremiszewska
Karolina Rucińska
Szymon Jachimek
Andrzej Poniedzielski
Wojciech Gąsowski
Tercet czyli Kwartet-
Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus, Piotr Gąsowski