PRZEBOJE W SOPOCIE
FRANK SINATRA - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

21 sierpnia 2015, godz. 20.00
Opera Leśna, SopotBilety w cenie: 40 zł, 60 zł, 85 zł, 115 zł, 250 zł

MUZYCZNE LATO W SOPOCIE to letnia propozycja koncertowa Miasta Sopot dla mieszkańców kurortu, Trójmiasta oraz turystów. Już za kilkanaście dni, 21 sierpnia o godzinie 20.00, odbędzie się dwuczęściowy koncert, podczas którego na deskach Opery Leśnej zaprezentuje się czołówka polskich artystów.

Pierwsza część koncertu to PRZEBOJE W SOPOCIE. Widzowie zebrani w Operze Leśnej będą bawić się przy przebojach polskich artystów. Usłyszymy m.in. „Dach” w wykonaniu Sound’n’Grace, „Jak nie my to kto” w wykonaniu Mrozu oraz liczne przeboje Sylwii Grzeszczak - utalentowanej „księżniczki” polskiej sceny muzycznej i zespołu LemON z charyzmatycznym Igorem Herbutem.

Druga część imprezy to specjalny koncert z towarzyszeniem orkiestry poświęcony jednemu z największych wokalistów wszechczasów: FRANK SINATRA – NAJWIĘKSZE PRZEBOJE, koncert z okazji setnej rocznicy urodzin Artysty. Podczas koncertu usłyszymy jego największe przeboje w interpretacjach znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Niezapomniane szlagiery wykonają m.in. Kasia Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, Kasia Wilk, Mariusz Totoszko.


MUZYCZNE LATO W SOPOCIE!

Cz. I

Przeboje w Sopocie

Sound`n`Grace , Mrozu, LemON, Sylwia Grzeszczak

Cz.II

Frank Sinatra - największe przeboje

Koncert z towarzyszeniem Orkiestry z okazji setnej rocznicy urodzin Artysty

Kasia Cerekwicka

Kasia Wilk

Łukasz Zagrobelny

Weronika Korthals

Sławek Uniatowski

Mariusz Totoszko

Mateusz Krautwurst


Koncert zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Sopotu.