21 stycznia, z okazji Dni Babci i Dziadka, zapraszamy seniorów i tych młodszych na DANCING MIĘDZYPOKOLENIOWY, który poprowadzą DJ WIKA i DJ CZARNA.

DJ Wika

Wirginia Szmyt – najstarsza didżejka w Polsce – ma 77 lat i nie ma czasu na starość!
DJ Wika zawsze mocno się angażuje w to co robi. Dwie dekady temu zajęła się pracą na rzecz seniorów – dziś jest ich prawdziwym ambasadorem.
Nie mówi wprost jak żyć, ale daje świadectwo. Pozwala spojrzeć na świat z perspektywy starszej pani, która nie daje się zwieść przeciwnościom losu. To wielka lekcja empatii, miłości, pokory i tolerancji.
Inteligentna, skromna, z poczuciem humoru, przyciąga tłumy, inspiruje i łamie stereotypy. A jej dyskoteki łączą pokolenia w całej Polsce.
Każdy powinien ją poznać!

DJ Czarna

Przyglądając się zmaganiom zaprzyjaźnionych dj'ów, w szczególności Sympatique'a, który zaraził ją miłością do brzmień muzyki skandynawskiej czy też indie, oraz eS'a, który pokazał jak się dobrze bawić przy nu disco i electro(!), małymi kroczkami przygotowywała się do pierwszej "swojej" imprezy - 3 lata temu. Od tamtego czasu staje regularnie za sterami! W swoich setach łączy takie gatunki jak: nu disco, indie, RnB, 80's i 90's. Czyli wszystko, co lubicie najbardziej.
Prywatnie fanka Myszki Miki, Nutelli oraz MTV.

Organizator koncertu: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Patronat medialny: Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl