Do tańca zagrają DJ WIKA&DJ CZARNA

Zabawa taneczna w Muszli Koncertowej na Skwerze Kuracyjnym, w gronie przyjaciół, rodziny czy sąsiadów to nasza propozycja na spędzenie niedzielnego, późnego popołudnia na świeżym powietrzu, przy dźwiękach dobrej muzyki!


O oprawę muzyczną imprezy zadba DJ Wika, najstarsza w Polsce DJ-ka, która od kilku lat skutecznie rozkręca międzypokoleniowe imprezy taneczne. Towarzyszyć jej będzie DJ Czarna z Sopotu.

DJ WIKA czyli Wirginia Szmyt jest najstarszą DJ’ką w Polsce a może i na świecie. Od kilku lat gra na dyskotekach międzypokoleniowych i imprezach dla seniorów. W swoim repertuarze ma utwory na każdą okazję! Kilkanaście lat temu zaczynała na wieczorkach dla seniorów, potem zaczęła grać w pubie Bolek na Polu Mokotowskim, teraz miksuje także w innych stołecznych klubach. DJ Wika prowadzi bowiem również dyskoteki ponadpokoleniowe, dla wszystkich, młodych i starych. Miksuje, ramię w ramię, ze znanymi didżejami. Podobnie jak oni, ma swoich fanów, w każdym wieku. Przełamuje stereotypy i zachęca do dobrej zabawy, niezależnie od wieku!

Zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Sopotu.