Na scenie Opery Leśnej w dniach 14-16 sierpnia zaprezentuje się plejada polskich i zagranicznych Gwiazd w swoich największych przebojach! TOP OF THE TOP Festival Sopot 2018 to trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w jednym z najbardziej kultowych muzycznie miejsc w Polsce – Operze Leśnej.

Pierwszy dzień festiwalu w Operze Leśnej to hołd w stronę muzyki lat 80. i 90. W koncercie „Forever Young” na sopockiej scenie pojawią się polscy i zagraniczni twórcy którzy wykonają swoje największe przeboje. Ukoronowaniem wspomnień będzie jubileusz 35lecia wydania pierwszej płyty zespołu Lady Pank który pojawi się w Sopocie z gośćmi by przypomnieć największe przeboje z debiutanckiej płyty. Kolejnym punktem pierwszego dnia festiwalu będzie koncert #iLOVE w którym wystąpią polscy wykonawcy z najpiękniejszymi piosenkami o miłości.

Drugi dzień festiwalu to koncert #iDANCE z największymi tanecznymi utworami. W tanecznym klimacie będziemy świętować również jubileusz zespołu BLUE CAFE. Ponadto zapraszamy do koncertu „TOP OF THE TOP” w którym wystąpią zagraniczni artyści ze swoimi światowymi przebojami.

Ostatni dzień Festivalu to ukłon w stronę historii muzyki w Operze Leśnej : „The best of Sopot”. Wraz z orkiestrą przypomnimy artystów którzy debiutowali na scenie w Sopocie i zdobywali na niej nagrody Bursztynowego Słowika. Zabrzmią również ponadczasowe utwory największych światowych gwiazd które wystąpiły na deskach Opery Leśnej. W czwartek będziemy obchodzić dwa jubileusze: 40-lecie zespołu BAJM – gdzie usłyszymy największe przeboje zespołu. Drugi jubileusz to święto zespołu BIG CYC – Skiba wraz z zespołem zaproszą do Opery wyjątkowych gości.

TOP of the TOP Sopot Festival 2018 zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

Bilety w cenie: 70 zł, 90 zł, 110 zł, 150 zł, 200 zł, 400 zł do nabycia:
Kasa Opery Leśnej ul. Moniuszki 12, Sopot (czynna codziennie )
Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu (czynny codziennie)