Akademia 30+ w Trójmieście zaprasza 18 grudnia (godz. 19.00) do Sali Koncertowej PFK w Sopocie na recital fortepianowy Pawła Kowalskiego. W programie recitalu znajdą się utwory Chopina, Komedy, Lutosławskiego, Skriabina i Beethovena.

Paweł Kowalski to jeden najwszechstronniejszych polskich pianistów. W swoim repertuarze ma ponad kilkadziesiąt utworów na fortepian i orkiestrę – od Mozarta i Chopina do Panufnika, Kilara i Góreckiego. Gra również muzykę filmową oraz jazz. Występował m.in. z orkiestrą Sinfonia Varsovia pod dyrekcją Yehudi Menuhina, a także z orkiestrami radiowymi w Berlinie, Oslo, Zagrzebiu, Katowicach i Warszawie. 

Nagrał płyty z utworami Chopina, Beethovena, Brahmsa, Zarębskiego i Panufnika. Jest również jurorem sześciu międzynarodowych konkursów pianistycznych.

Pianista nie tylko z wirtuozerią wykonuje utwory wielkich kompozytorów, ale również niezwykle zajmująco potrafi o nich opowiadać, o czym z pewnością przekonają się uczestnicy recitalu.

Zapraszamy serdecznie!


Cena biletu: 35 zł

Osoby zainteresowane uczestnictwem w recitalu proszone są o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (764 62 10; 601 300 163)

z Organizatorem. www.akademia30plus.pl