Regulamin wydarzeń LASY

 

Tym razem będziemy gościć Natalia Przybysz!

Jak zawsze wieczór rozpocznie się o godzinie 19.00. Natalia Przybysz pojawi się na scenie ok. 21.00.

UWAGA. Sprzedaż biletów rozpoczynamy 20 czerwca o 20.00. Mamy specjalną pulę biletów w super cenie 50 zł. Kto pierwszy, ten lepszy! 

Bilety na koncert będą dostępne na https://lasy.interticket.pl.

Po zakończeniu koncertu Natalii Przybysz wstęp wolny.

***

Natalia Przybysz to jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej, ale także kompozytorka i autorka tekstów. Dała się poznać w roku 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. Zespół okazał się fenomenem, tworząc nową jakość na polskim rynku, zdobywając nagrody, przychylne recenzje dzien- nikarzy i szczyty list przebojów, ale przede wszystkim serca słuchaczy.

Po zakończeniu działalności Sistars, Natalia skupiła się na solowej karierze i poszukiwaniach własnej artystycznej drogi.
Rok 2011 okazał się przełomowy w karierze artystki. To właśnie wtedy, w 50 rocznicę debiutu artystycznego Janis Joplin, powstał wyjątkowy projekt koncertowy „Kozmic Blues”. Ten w założeniu jednorazowy występ został tak ciepło przyjęty, że Natalia postanowiła przekłuć go w całą trasę, która okazała się ogromnym sukcesem. Naturalną więc konsekwencją było pójście o krok dalej i nagranie albumu „Kozmic Blues”, którym Natalia Przybysz składa hołd jednej z największych legend muzyki. Na płycie znalazło się 12 interpretacji utworów charyzmatycznej wokalistki.

„Przyjaźń z Joplin” pchnęła Natalię w kierunku pogranicza bluesa, soulu, jazzu i funku, zakorzenionych w amerykańskiej tradycji starych, ciepłych, motown’owskich brzmień i vintage’owych instrumentów. Pod wpływem tych inspiracji w 2014 roku powstał „Prąd”. To z tego albumu pochodzą takie utwory jak: „Miód” czy „Nazywam się niebo”. Płyta pokryła się platyną i została nagrodzona dwoma Fryderykami.

W 2017 roku światło dzienne ujrzał album „Światło nocne”. Na płycie znalazły się takie utwory jak: tytułowe „Światło nocne”, „Dzieci malarzy”, „Świat wewnętrzny” i „Przez sen”. Za tę płytę Natalia Przybysz otrzymała Fryderyka w kategorii Najlepszy Album Pop. Piąty autorski album artystki „Jak Malować Ogień” zapowiada singiel „Ciepły Wiatr.

***

LASY
to więcej niż las.

To nowa scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

LASY gościły już Barbara Wrońska, LASY, tęskno, Pan.Mruk, Mikromusic, DIA, Algorhythm, Jazxing, Błoto i Tomek Hoax.

LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.