W sobotę 6 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowy Koncert JUTRO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ w Operze Leśnej. Ogromnie się cieszymy, że po blisko 3 miesięcznej przerwie, nareszcie możemy spotkać się „na żywo” z naszą publicznością.
Koncert JUTRO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ jest muzycznym podziękowaniem dla mieszkańców Sopotu za niezwykle odpowiedzialne zachowanie podczas trudnego czasu pandemii. Chcemy wspólnie z Państwem - mieszkańcami Sopotu świętować kolejny etap zniesienia ograniczeń i cieszyć się możliwością wspólnego spędzenia czasu.
W pierwszej części Koncertu zabrzmią wielkie przeboje muzyki klasycznej - słynna serenada na smyczki Wolfganga A. Mozarta Eine kleine Nachtmusik oraz wirtuozowski Koncert na trąbkę Es-dur Josepha Haydna. Solista Jakub Waszczeniuk to jeden z czołowych polskich trębaczy, na stałe związany z orkiestrą Sinfonia Varsovia.
Drugą część Koncertu wypełni muzyka rozrywkowa w mistrzowskim wykonaniu wokalistki Joanny Knitter, saksofonisty Wojciecha Staroniewicza oraz Artur Jurek Trio.
W programie m.in. popularne piosenki z repertuaru polskiego i światowego oraz standardy jazzowe.
Podczas całego Koncertu Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi Maestro Tomasz Bugaj.

Więcej informacji: www.pfksopot.pl / www.bart.sopot.pl