Wieczór z muzyką kontemplacyjną, współczesną i ambientową. To wyjątkowa okazja do odpoczynku na skraju lasu Opery Leśnej przy nowej instalacji akustycznej – RUUPs.
Muzyka będzie wypełniać i ubarwiać leśną przestrzeń, nie absorbując uwagi poprzez zbędne bodźce. Relaks w otoczeniu natury. Obowiązuje 𝒔𝒕𝒓𝒆𝒇𝒂 𝒄𝒊𝒔𝒛𝒚.

𝑩𝒐𝒕𝒂𝒏𝒊𝒄𝒂 (𝒍𝒊𝒗𝒆):
Producent i DJ ukrywający się muzycznie – nie tylko w gąszczu tropikalnej zieleni. Pomimo obecności na scenie od dłuższego czasu, jego kolejne projekty zachowują autonomię i czystość przekazu. W ramach projektu Botanica, dźwięki dzikiej natury perfekcyjnie łączy z motoryką dub techno i house’u.
https://sayyestobotanica.bandcamp.com/

𝑫𝒂𝒍𝒆𝒌𝒊𝒆 (𝒍𝒊𝒗𝒆):
Specjalny występ w postaci improwizowanej sesji, na którą złożą się wielokrotnie przetworzone dźwięki oraz nagrania terenowe. Tym samym będzie to zupełne przeciwieństwo do znacznie bardziej zorganizowanej, ściśle bitowej formy, z którą może być kojarzona muzyka Dalekie.
https://dalekie.bandcamp.com/

𝑻𝒐𝒎𝒆𝒌 𝑯𝒐𝒂𝒙 (𝑫𝑱 𝒔𝒆𝒕):
Współkurator i booker Up To Date Festival oraz współprowadzący Coastline Northern Cuts - trójmiejskie wydawnictwo płytowe i dom produkcyjny. Zaprezentuje set złożony z muzyki współczesnej i eksperymentalnej potęgujący wrażenia zastanych okoliczności przyrody.
https://northerncuts.com/


𝑩𝒊𝒍𝒆𝒕𝒚:
Udział w SzumiLAS jest możliwy po zakupie biletu uprawniającego do zwiedzenia Opery Leśnej. Szczegółowe informacje: https://bart.sopot.pl/o-nas/aktualnosci/763-opera-lesna-otwarta-dla-zwiedzajacych. Od godziny 20.00 wejście jest darmowe.

Projekt zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.