Leo Rojas znów wystąpi w Polsce. W Operze Leśnej w Sopocie!

Leo Rojas, ulubieniec publiczności na całym świecie, znów da koncert w Polsce. 

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niezwykłe wydarzenie, na którym ten mający miliony fanów na całym świecie wirtuoz fletni Pana, w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami. Tak będzie i tym razem na jego koncercie w Operze Leśnej w Sopocie 3 lipiec 2021!

Będzie to już piaty koncert Leo Rojasa w Polsce. Każdy poprzedni, w Zakopanem, Warszawie czy Kielcach, był niezapomnianym przeżyciem dla tysięcy fanów. Tym razem również gwarantujemy świetną zabawę, na co wpłynie też atmosfera kultowej Opery Leśnej w Sopocie.

 

Bilety, które Państwo zakupili, zachowują ważność. 

Jeżeli jednak podęliście Państwo decyzję o zwrocie biletów, zapraszamy do punktów, w których bilety zostały zakupione. .

Zwrot biletu elektronicznego
prosimy o przesłanie za pomocą opcji „przekaż dalej”
w poczcie e-mail potwierdzenia dokonania zakupu
(wiadomość z biletami otrzymana po opłaceniu zamówienia)


Zwrot biletu opłaconego kartą
zostanie wykonany na rachunek bankowy przypisany do tej karty.

Bałtycka Agencja Artystyczna BART - email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 609 691 136
Interticket - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.