Energiczny DownTown Brass i jego goście

W Nowy Rok warto wejść z dużą ilością pozytywnej energii. Dlatego naszą propozycją jest koncert DownTown Brass, podczas którego usłyszycie największe światowe hity w energicznych aranżacjach. DownTown Brass to połączenie inspiracji ulicznymi zespołami z całego świata, blasku instrumentów dętych i mieszkanki rytmów perkusyjnych. Ta muzyka wręcz porywa do działania i ruchu. 

W składzie tego trójmiejskiego zespołu występują młodzi i żywiołowi instrumentaliści. To, co udało im się stworzyć w zespole DownTown Brass posiada ogromny ładunek artystyczny i energetyczny oraz przykuło już uwagę wielu słuchaczy w Polsce i Europie. We wrześniu tego roku zaprezentował się  w pełnym składzie na festiwalu Jazz Jantar jako pierwszy tego typu zespół brassowy w historii festiwalu.

Gościnnie z DownTown Brass wystąpi Natalia Capelik-Muianga - wokalistka młodego pokolenia, o wyjątkowej barwie głosu nagrodzona tegoroczną nagrodą Grand Prix Ladies Jazz Festival, oraz Tomasin - Tomasz Wolak - raper, DJ i prezenter związany ze sceną muzyczną od 1999 roku. 

Koncert DownTown Brass odbędzie się 30 stycznia o godzinie 20.00 na kanale YouTube Opery Leśnej (Opera Leśna Sopot - YouTube).

 

LASY zimowe online

LASY to nasz wielki powód do dumy, który został nagrodzony „Sopocką Perłą 2020” za organizację najlepszego sopockiego wydarzenia sezonu!  Na terenie Opery Leśnej w Sopocie, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do słuchania dobrej muzyki i cieszenia się z bycia razem. Działając w rygorach sanitarnych zorganizowaliśmy 25 wydarzeń - koncertów, spotkań i aktywności kierowanej do mieszkańców i turystów. Udział w nich wzięło blisko 4000 osób. Teraz czas na LASY ZIMOWE, które mamy nadzieję, okażą się interesującą propozycją na długie zimowe wieczory dla wszystkich miłośników muzyki.

LASY ZIMOWE są możliwe dzięki finansowaniu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Produkcja i organizacja: Bałtycka Agencja Artystyczna BART