Kupiliście wszystkie bilety, dziękujemy!

Łączymy KINO i LASY. Najciekawsze, wielokrotnie nagradzane i doceniane na całym świecie filmy z muzycznym kontekstem w tle zobaczycie w najbardziej naturalnej sali kinowej na świecie. Do naszego kina będziecie chcieli przyjść na długo przed rozpoczęciem seansu i zostać tutaj aż do zamknięcia baru. 

 

SOUND OF METAL, reż. Darius Marder

Produkcja: USA

Premiera: 21 lutego 2021 (w Polsce)

120 min 

 

3 czerwca 2021 o godz. 21:00 zapraszamy na „Sound of Metal” - nagrodzoną dwoma OSCARAMI (i nominowaną w czterech innych kategoriach) opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. 

Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. 

W rolach głównych znakomici Riz Ahmed (nominacja do Oscara), Olivia Cooke i Paul Raci (nominacja do Oscara).

W serwisie FILMWEB „Sound of Metal” oceniany jest na 7.9 punktów na 10. W podobnym, pełnym uznania tonie wypowiadają się użytkownicy amerykańskiego IMDb (nota 7.8).  

Poza OSCARAMI film otrzymał nagrody BAFTA (za muzykę i montaż) i nominację do ZŁOTYCH GLOBÓW dla najlepszego aktora. 

 

O oprawę muzyczną przed i po filmie zadba DJ Romero.
Otwarcie bram o godzinie 19.00.
Wstęp wolny po seansie.

 

LASY

LASY to dobrze Wam znana kameralna przestrzeń OPERY LEŚNEJ. Za ubiegłoroczne wydarzenia otrzymaliśmy SOPOCKĄ PERŁĘ i zajęliśmy drugie miejsce w plebiscycie POMORSKIE SZTORMY. 

Tutaj liczy się doświadczenie bycia razem i wspólne uczestnictwo w kulturze. 

LASY tworzy zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART. Napędza nas Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.

 

Regulamin wydarzenia