Łączymy KINO i LASY. Najciekawsze, wielokrotnie nagradzane i doceniane na całym świecie filmy z muzycznym kontekstem w tle zobaczycie w najbardziej naturalnej sali kinowej na świecie. Do naszego kina będziecie chcieli przyjść na długo przed rozpoczęciem seansu i zostać tutaj aż do zamknięcia baru. 

 

Vox Lux, reż. Brady Corbet

Produkcja: USA

Premiera: 26 kwietnia 2019 (Polska)

zdjęcia: Lol Crawley | muzyka: Scott Walker | oryginalne piosenki: Sia

110 min 

 

5 czerwca 2021 o godz. 21:00 zapraszamy na „Vox Lux” - hipnotyczną, prowokująca i elektryzującą opowieść o życiu i karierze wielkiej gwiazdy pop. Oryginalne piosenki do filmu stworzyła jedna z najpopularniejszych wokalistek XXI wieku – Sia. Główne role zagrali Natalie Portman i Jude Law.

Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia wywindowała ją na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Od tej pory media śledziły każdy jej ruch, a jej kariera rozwijała się w cieniu zjawisk, które naznaczyły XXI wiek: ataków terrorystycznych, szkolnych strzelanin, medialnej rewolucji. Dzisiaj Celeste nie jest już tą samą osobą. Po skandalicznym incydencie, który o mały włos nie zrujnował jej kariery, chce wrócić na scenę. Musi ponownie zmierzyć się ze wspomnieniami sprzed lat, a w dodatku – przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

 

BILETY

Bilety w cenie 10 zł można nabyć:
- online (https://lasy.interticket.pl/)
- stacjonarnie w Kasie Opery Leśnej (ul. Moniuszki 12, Sopot) otwartej codziennie w godzinach 10.00-18.00 oraz dwie godziny przed wydarzeniem.

O oprawę muzyczną przed i po filmie zadba DJ Romero.
Otwarcie bram o godzinie 19.00.
Wstęp wolny po seansie.

 

LASY

LASY to dobrze Wam znana kameralna przestrzeń OPERY LEŚNEJ. Za ubiegłoroczne wydarzenia otrzymaliśmy SOPOCKĄ PERŁĘ i zajęliśmy drugie miejsce w plebiscycie POMORSKIE SZTORMY. 

Tutaj liczy się doświadczenie bycia razem i wspólne uczestnictwo w kulturze. 

LASY tworzy zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART. Napędza nas Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.

 

Regulamin wydarzenia