Po Wielkim UFF warto wejść w dobry NASTRÓJ! Więc gramy, otwieramy bar i gromadzimy się, by złapać dobrą energię na cały nadchodzący sezon. LASY zapraszają na dwa weekendowe wieczory: 

28 maja z Pan.Mruk & NEIL

29 maja z tempoWdół | ROS & ENVEE

LASY to miejsce do bycia razem i wspólnego cieszenia się życiem. Dlatego zabierzcie ze sobą bliższych i dalszych znajomych. Dajemy Wam bezpieczną przestrzeń, w której zmienicie swój NASTRÓJ na dobre!

Wstęp darmowy.

 

---

28 maja Pan.Mruk & NEIL

Pan.Mruk 

Selekcjoner muzyczny, producent i kurator wydarzeń muzycznych.

Autor muzyki do spektakli teatrów tańca oraz osobistych interpretacji utworów podczas koncertów muzyki filmowej. Związany z teatrem, Trójmiastem oraz rozmaitymi dziedzinami sztuki. Gatunkowo otwarty przede wszystkim na elektronikę z najwyższej półki.

FB: https://www.facebook.com/panmrukk  

Instagram: https://www.instagram.com/pan.mruk/ 

MixCloud: https://www.mixcloud.com/pan_mruk/ 

 

NEIL 

Niegdyś wieloletni rezydent legendarnego sopockiego klubu Mandarynka.

Organizator wydarzeń promujących muzykę klubową oraz materiał muzyczny na najwyższym poziomie. Od zawsze konsekwentnie porusza się w gatunkach takich jak Deep i Progressive House.

SoundCloud: https://soundcloud.com/djneil_nessi

 

---

29 maja tempoWdół | ROS & ENVEE

ROS addiction

Jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, aktywny od 1995 roku, znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum'n'bass. Otwartość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm. Właściciel labelu Addiction Records. Założyciel projektu Sabbia, w ramach którego współpracował z zaprzyjaźnionymi wokalistami, muzykami i producentami. 

Regularnie pojawia się na festiwalach Open'er, Tauron Nowa Muzyka, Snowfest, Basscamp, Outlook (Pula CHR) i wielu innych.

ROS zaprezentuje projekt tempoWdół, w którym wraca do swoich korzeni muzycznych, zapuszcza się w tereny jeszcze nie odkryte i nie stroni od towarzystwa instrumentalistów. 

FB: https://www.facebook.com/ros.addiction 

SoundCloud: https://soundcloud.com/ros  

YT:  https://youtu.be/dHGT9X41qfI 

 

Envee 

DJ, muzyk, producent o imponującym dorobku, współtwórca kultowego kolektywu Niewinni Czarodzieje. Na krajowym rynku współpracował ściśle m.in. z Fiszem, Natalią Przybysz czy Anią Szarmach. Członek składów koncertowych Tworzywa Sztucznego, zespołu Natalii Przybysz i Ani Szarmach (instrumenty klawiszowe, sampler, perkusjonalia). Jako muzyk, realizator, mixer i remixer pracował z takimi artystami jak m.in. Tomasz Stańko, Wojtek Waglewski, Marcin Masecki, Marysia Peszek, Natalia Kukulska, Sistars, Smolik, Reni Jusis, Monika Brodka, Marysia Sadowska, Wojtek Mazolewski, Łona i Webber, Xxanaxx, Rysy, Rosalie, Rasmentalizm, Flirtini, Bownik, P.Unity, Natalia Nykiel. 

FB: https://www.facebook.com/envee.ensemble

SoundCloud: https://soundcloud.com/envee

YT: https://youtu.be/B8pL2T3KJGY  

 

*****

LASY 

to więcej niż las.

To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.