Kupiliście wszystkie bilety, dziękujemy!

 

Pierwszy koncert na letniej scenie LASY!

𝗥𝗔𝗨 𝗣𝗲𝗿𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗻𝗰𝗲 zaprezentuje najnowszy album „Mieszane Uczucia”, określany jako najbardziej osobisty i dopracowany w jego karierze.

𝗜𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗲 𝗽𝗿𝗮𝗸𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲:
🎶 Sprzedaż biletów startuje 25.05.2021 o godzinie 17.00 na https://lasy.interticket.pl/ oraz stacjonarnie w Kasie Opery Leśnej (Sopot, Moniuszki 12) otwartej codziennie w godzinach 10.00-18.00.
🎶 Mamy specjalną pulę biletów w cenie 40 zł, kto pierwszy, ten lepszy! Standardowa cena biletu: 60 zł.
🎶 Otwarcie bram: 19.00
🎶 Po zakończeniu koncertu RAU wstęp wolny.

RAU Performance to warszawski producent oraz raper. Muzyką zajmuje się od 2000 roku. Współpracował z takimi artystami jak: Onar, Ten Typ Mes, czy Natalia Nykiel. Na swoim koncie ma dziesiątki kompozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Jego produkcje cechują ̨ się charakterystycznym i nowoczesnym brzmieniem powodującym efekt “WOW” oraz “REPEAT”.

Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. RAU w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny. Na pozór prosty przejrzysty, a zarazem enigmatyczny. Na scenie jest podobnie odbiega od klasycznej formuły grania koncertów przeplatając je live’actami.

One Man Show. RAU idzie swoją ścieżką i to słychać od razu.

𝗟𝗔𝗦𝗬
to więcej niż las.
To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.
LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.

Patron medialny LASY: Prestiż magazyn trójmiejski

 

Regulamin wydarzenia