LASY: KAROLINA CZARNECKA | 08.07.2021

Karolina Czarnecka pojawiła się na muzycznym radarze dzięki swojemu legendarnemu już występowi na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w 2014 roku. Jednak wciąż ma wiele pomysłów i talentów, dzięki którym rozwija się jako artystka. Ruszyła w ambitną podróż po różnych dziedzinach sztuki - często idąc pod wiatr i testując granice tego, co już dobrze znamy. 

Na sopockim przystanku LASY pojawi się z całym swoim bagażem nowych i starych doświadczeń. Spodziewamy się “Cudu” z 2019 roku oraz nagranej wspólnie z Sariusem “Pielgrzymki” z 2020 r. Ufamy też w siłę nowej wersji „Módl się za nami”, która po prostu jest magiczna. 

Bądźcie z nami, chłopakami, dziewczynami, hybrydami, pomiędzy drzewami:)

 

Informacje praktyczne:

Sprzedaż biletów ruszy 08.06.2021 o godzinie 18.00. Będzie dostępna online na https://lasy.interticket.pl/ oraz stacjonarnie w Kasie Opery Leśnej (Sopot, Moniuszki 12) otwartej codziennie w godzinach 10.00-18.00.

Mamy specjalną pulę biletów w cenie 40 zł, kto pierwszy, ten lepszy! Standardowa cena biletu: 60 zł.

Otwieramy bramy i bar o 19.00

Koncert o 21.00

Po zakończeniu koncertu KAROLINY CZARNECKIEJ wstęp wolny. 

 

KAROLINA CZARNECKA

Karolina Czarnecka to nie tylko świat muzyki. Jest także dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.

W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C.

Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”. Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na Pol’and’Rock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.

W listopadzie 2019 r. ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.

W maju 2020 r. artystka wysłała pocztówkę-klip z Wyspy Kwarantanna do piosenki „Polska musi uwierzyć w miłość”, a latem ukazał się singiel „Pielgrzymka”, w którym gościnnie rapuje Sarius.

Karolina Czarnecka w sieci:

www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial

www.instagram.com/Karolina_Czarnecka_

www.youtube.com/KarolinaCzarneckaOfficial

https://spoti.fi/2KzS8lW

 

𝗟𝗔𝗦𝗬

to więcej niż las.

To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.

Patron medialny LASY: Prestiż magazyn trójmiejski