Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu zarówno dużych, jak i kameralnych wydarzeń muzycznych, operowych, teatralnych, konferencji, bankietów, bali i szkoleń. Jesteśmy operatorem obiektów kulturalnych - Opery Leśnej i Teatru przy al. Mamuszki 2 w Sopocie.

 

Koncerty

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wielkich i prestiżowych wydarzeń muzycznych. Ponad 50-letnia działalność Agencji, w zmieniających się czasach i potrzebach rynku, zawsze potrafiła sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i gwiazd światowego formatu.

Festiwale

Sopot Festival

Sopot Jazz Festival

Sopot Classic

Edukacja

Edukacja kulturalna mieszkańców Sopotu i aglomeracji Trójmiejskiej oraz aktywizacja dzieci i młodzieży w obszarze kultury to działalność, do której przykładamy szczególną uwagę. Czujemy się odpowiedzialni za to, co robimy.

Eventy biznesowe

Trudno we współczesnym świecie zrobić wrażenie. Wydaje się, że wszystko już było, wszystko się zdarzyło, że klienta „premium” nie można już niczym zaskoczyć. My potrafimy. Możemy zorganizować event biznesowy w dowolnym miejscu.

 

Imprezy okolicznościowe

Planując wesele, ważną rodzinną uroczystość, spotkanie w gronie przyjaciół czy świętując awans warto pomyśleć o nas. Organizujemy imprezy również dla klientów indywidualnych.

 

  • Opera Leśna
  • PFK Sopot
  • Teatr
  • Pozostałe