Pracownik Działu Technicznego

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należeć:

Kompetencje i wymagania:

- posiadanie wiedzy i doświadczenia zawodowego na stanowisku związanego z obsługą techniczną imprez oraz organizacji eventów,
- wykształcenie min. średnie,
- podstawowa obsługa komputera, w szczególności pakietu Office,
- bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność,
- umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista,
- zdolność do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
- zdolność do wykonywania pracy fizycznej (przenoszenie, układanie oraz prace konserwacyjno – remontowe),
- uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji,
- prawo jazdy kategorii B.

Pracownik gastronomii

Zakres obowiązków:
- przygotowanie oraz obsługa eventów okolicznościowych
- przygotowanie posiłków
- obsługa kasy fiskalnej
- utrzymanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
- dyspozycyjność
- aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologicznego
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- prace w oparciu o umowę zlecenie
- elastyczny grafik
- pracę w fantastycznej lokalizacji – Opera Leśna

Mile widziane doświadczenie, ale nie jest wymagane.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

  • Administratorem danych osobowych jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART, z siedzibą w Sopocie ul. Kościuszki 61, 81-403 Sopot.
  • Cel przetwarzania: Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz zatrudnienia pracownika.
  • Podstawami prawnymi przetwarzania są: art. 6 ust. 1 oraz art. 9 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO) w związku z przepisami m.in. ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej, dobrowolna zgoda osoby na przetwarzanie jej danych osobowych oraz w przypadku zawarcia umowy o pracę – dodatkowo umowa o pracę łącząca pracodawcę i pracownika.
  • Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  • Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  • Odbiorcy danych osobowych: podmioty uprawnione do danych osobowych na podstawie przepisów powszechnie obowiązującego prawa oraz podmioty, z którymi Administrator zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  • Okres przechowywania danych: Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy. W przypadku zawarcia umowy o pracę, dane będą przechowywane przez czas określony w przepisach powszechnie obowiązującego prawa / do momentu przedawnienia roszczeń.
  • Prawa osób, których dane dotyczą:
      * prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
      * prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,
      * prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
      * prawo do usunięcia danych osobowych;
    prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO,
  • Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. W przypadku zawarcia umowy o pracę podanie danych jest obligatoryjne i ich niepodanie będzie skutkować brakiem możliwości jej zawarcia.