Leo Rojas znów porwie i zachwyci publiczność w Polsce. Tym razem NH1 zaprasza na koncert do kultowej Opery Leśnej w Sopocie 3 października 2020 roku. Kup bilet już dziś i zafunduj sobie niezwykłe i niezapomniane rozpoczęcie wakacji!Leo Rojas, ulubieniec publiczności na całym świecie, znów da koncert w Polsce. Tym razem zagra wraz ze swoim zespołem koncert na najbardziej znanej scenie w Polsce – kultowej Operze Leśnej w Sopocie.

 

Szanowni Państwo!

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną, Bałtycka Agencja Artystyczna BART w imieniu Organizatora koncertu Leo Rojas Live - Band in Sopot 03.10.2020, informuje, że zaplanowany na 04.07.2020r. w Operze Leśnej zostaje przeniesiony na termin 03.10.2020r. Godzina, miejsce koncertu oraz ceny biletów pozostają bez zmian.Zakupione bilety zachowują ważność.

Jeżeli jednak podęliście Państwo decyzję o zwrocie biletów, zapraszamy do punktów, w których bilety zostały zakupione. .

Zwrot biletu elektronicznego
prosimy o przesłanie za pomocą opcji „przekaż dalej”
w poczcie e-mail potwierdzenia dokonania zakupu
(wiadomość z biletami otrzymana po opłaceniu zamówienia)


Zwrot biletu opłaconego kartą
zostanie wykonany na rachunek bankowy przypisany do tej karty.

Bałtycka Agencja Artystyczna BART - email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 609 691 136

Interticket - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dorota Kas

Bałtycka Agencja Artystyczna BART
Telefon: 730 320 220