UWAGA! ZMIANA TERMINU: KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 20.09 W SALI POLSKIEJ FILHARMONII KAMERALNEJ SOPOT.
 
W związku z aktualnymi obostrzeniami dot. Covid-19, czyli wymogiem ograniczenia widowni do połowy dostępnych miejsc, przenieśliśmy koncert z Teatru na Plaży do Sali koncertowej PFK Sopot, tak aby was wszystkich zmieścić.
 
Na ten moment sprzedaż biletów została zakończona, ale trzymamy ostatnią pulę, która będzie uruchomiona na kilka dni przed koncertem jak będziemy pewni, że nie wchodzą żadne nowe obostrzenia.
Misia Furtak wraca do Sopotu. Wokalistka, basistka, autorka tekstów, kompozytorka i dziennikarka. Laureatka Paszportu Polityki, Fryderyka i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Frontmanka zespołu Très.b i solowego projektu Misia Ff. Za pracę z kwintetem Wojtka Mazolewskiego nagrodzona Złotą Płytą. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, MIDEM i wielu innych. W styczniu ubiegłego roku ukazał się jej nowy album pod tytułem „Co przyjdzie?”
 
Bilety: I pula 35 zł, II pula 40 zł
 
Podczas koncertu obowiązuje nakaz zasłania nosa i ust maseczką lub przyłbicą i zachowania na terenie obiektu dystansu społecznego.