LUNA, połączenie charakterystycznej barwy głosu z hipnotycznym ekektronicznym brzmieniem, po raz pierwszy na scenie LASY!

Luna to przedstawicielka polskiej sceny alternatywnej, która jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na słynnym nowojor-skim Time Square.

W listopadzie 2021 roku Luna wydała minialbum „Caught in the night”, za który została nominowana do nagrody „Odkrycia Empiku”, a promujący tę EPkę utwór „Fade” znalazł się na 14 playlistach „New Music Friday” poza Polską.

22 kwietnia 2022 wydała polskojęzyczną płytę „Nocne zmory”.

„Jest to album, któremu podporządkowałam cały swój czas, pełną myśli głowę, swoje wnę-trze i coraz szybciej bijące serce. Cały mój świat. Zawarłam na nim to, jak ten świat po-strzegam, jak z nim rezonuję, to co mnie zachwyca i co przeraża.” - przyznaje artystka.

Patronem koncertu jest portal trojmiasto.pl oraz Magazyn Prestiż Trójmiasto

Idźcie w LASY. Czeka na Was dobra muzyka, scena, bar i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.