Już 29 stycznia połączymy swoje siły i z radością dołączymy do orkiestry Jurka Owsiaka i wydarzeń organizowanych przez sopocki sztab WOŚP.
Na naszej scenie zobaczymy wyjątkowych artystów w lubianym przez nich repertuarze: Joanna Knitter zaśpiewa polskie przeboje muzyki popularnej i amerykańskie standardy jazzowe, Piotr Kosewski zinterpretuje w niebanalnym stylu twórczość Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, aksamitny ton saksofonu Dariusza Herbasza wybrzmi w nastrojowych kompozycjach Georga Gershwina i Krzysztofa Komedy, wirtuoza klarnetu Andrzeja Wojciechowskiego usłyszymy w tangu A. Piazzolli i muzyce z musicalu G. Gershwina.
Wystąpi także pianista Artur Jurek, basista jazzowy Janusz „Macek” Mackiewicz i perkusista Roman Ślefarski z towarzyszeniem sopockich kameralistów pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego.
Zapraszamy do udziału w koncercie wszystkich, którym bliskie są idee pomagania i wspierania innych, bardziej potrzebujących! Gramy dla wszystkich – dużych i małych! W tym roku pod hasłem CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ!
 
Wstęp na koncert jest bezpłatny, możliwy wyłącznie po pobraniu wejściówki dostępnej w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie, na interticket.pl oraz w miarę dostępności miejsc na godzinę przed koncertem. Uwaga ilość miejsc jest ograniczona.
 
 
artyści:
Joanna KNITTER - śpiew
Piotr KOSEWSKI - śpiew
Andrzej WOJCIECHOWSKI - klarnet
Dariusz HERBASZ – saksofon
Artur JUREK – fortepian
Janusz MACKIEWICZ – kontrabas
Roman ŚLEFARSKI – perkusja
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
 
dyrygent:
Wojciech Rajski