Wielki post to czas refleksji. W tym przepełnionym zadumą czasie, Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na muzyczne wspomnienie ks. Jana Kaczkowskiego.
Ksiądz Jan Kaczkowski był wikariuszem w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku. Pracował jako katecheta, wykładał bioetykę, jednak wrażliwość społeczna sprawiła, że zawsze angażował się w pomoc chorym i umierającym. Był twórcą i prezesem Puckiego Hospicjum oraz licznych projektów z nim związanych. Uczył jak rozmawiać z nieuleczalnie chorymi, jak prowadzić rozmowę z dziećmi odchodzących rodziców, dopingował by się nie załamywać… by żyć „mimo wszystko”.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert upamiętniający siódmą rocznicę śmierci ks. Jana Kaczkowskiego.
 
W programie koncertu usłyszymy piosenki z repertuaru Sławy Przybylskiej, Jerzego Połomskiego, Andrzeja Zauchy, Ireny Santor i wielu innych w wykonaniu utalentowanej Agi Brenzak, Tria Artura Jurka oraz Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.
 
Wykonawcy:
Aga Brenzak - wokal
Wojciech Staroniewicz - saksofon
Artur Jurek - fortepian
Janusz Mackiewicz – kontrabas
Adam Golicki- perkusja
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski – dyrygent
Współorganizatorem Koncertu jest Fundacja im. Ks. Jana Kaczkowskiego.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, możliwy wyłącznie po pobraniu wejściówki dostępnej w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie, na interticket.pl oraz w miarę dostępności miejsc na godzinę przed koncertem. Uwaga ilość miejsc jest ograniczona.