Duet, który pojawił się na polskiej scenie muzycznej nieoczekiwanie, po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś i Piotr Rogucki to z jednej strony z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk,
z drugiej niezwykle energetyczny i twórczy tandem, którego energię najlepiej czuć podczas koncertów. Kuba Karaś odpowiada za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. W roku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax ukazała się ich pierwsza płyta "Ostatni bastion romantyzmu” na której znalazł się materiał, który sami artyści opisywali jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne czyli utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic. Tego lata Panowie zaprezentują materiał pochodzący z drugiego albumu „Czułe Kontyngenty”, zbioru melancholijnych, popowych kawałków o miłości, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii.

LASY to kameralna scena plenerowa, która znajduje się na terenie Opery Leśnej w Sopocie.
To miejsce, w którym muzyka spotyka się z naturą, tworząc wyjątkowy klimat dla doświadczania koncertowej aury. Zapraszamy więc do LASÓW w letnie, czwartkowe wieczory.

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Sopotu.