Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Artysty oraz organizatora, Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, zaplanowany na 2 czerwca 2019 roku koncert zespołu ØRGANEK, odbędzie się w terminie 26 lipca 2019.

Jednocześnie informujemy, że:

- bilety zakupione w sektorach siedzących zachowują swoją ważność w zmienionym terminie tj. 26.07.2019

- osoby, które zakupiły miejsca w sektorach stojących proszone są o wymianę zakupionego biletu na bilet w sektorze siedzącym o takiej samej wartości (tj. 80 zł). Organizator nie planuje już strefy stojącej podczas wydarzenia organizowanego w nowym terminie. 

Zwrotu biletów zakupionych w stacjonarnym punkcie sprzedaży – w Kasie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART można dokonać:

- w Kasie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, ul. Kościuszki 61, 81-703 Sopot (czynna do 26.04.2019; od środy do piątku w godzinach 10.00 – 15.00)

- w Kasie Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12, 81-829 Sopot (czynna codziennie od 27.04.2019, w godzinach 10.00 - 18.00)

- w Punkcie Informacji Kulturalnej, Plac Przyjaciół Sopotu (czynny codziennie od 27.04.2019, w godzinach 12.00 – 18.00)

Zwrot biletu następuje w miejscu jego zakupu.

Za zmianę terminu wydarzenia i wynikające z tego tytułu niedogodności, przepraszamy!

Grupa ØRGANEK powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, muzyka, kompozytora, autora tesktów i opowiadań , Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród, m.in. Mateusza Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. 
Tomasz Organek jest również Ambasadorem Honorowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz posiadaczem własnej Katarzynki w Piernikowej Alei Gwiazd. 

Do chwili obecnej zespół wydał dwie, dobrze przyjęte przez publiczność i krytyków muzycznych, płyty długogrające, (Głupi 2014 – nominacja do Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Rock oraz Czarna Madonna 2016 – Fryderyki 2017 w kategorii Album Roku Rock oraz Piosenka Roku ) – oba albumy uzyskały status platynowej płyty. Przez dwa lata (2016 – 2017) zespół był trzonem Orkiestry Męskiego Grania i jest współautorem dwóch płyt koncertowych MGO, które również pokryły się platyną. Dyrektorem muzycznym obu edycji był Tomasz Organek. 

Zespół ØRGANEK tworzą:
Tomasz Organek (gitara, śpiew) 
Adam Staszewski (bas) 
Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe) 
Robert Markiewicz (perkusja). 

Zespół zagrał do chwili obecnej kilkaset koncertów w Polsce i za granicą (Litwa, Francja, Anglia, Szkocja, Irlandia, Szwajcaria, Bułgaria) ciesząc się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz wielomilionową oglądalnością swoich teledysków. Jego piosenki zajmują czołowe miejsca na listach przebojów polskich rozgłośni radiowych. ØRGANEK jest również stałym bywalcem największych polskich festiwali (m.in Woodstock Festival, Jarocin Festival, Open’er Festival, Orange Festival, Męskie Granie, Europejski Stadion Kultury, CJG Festiwal, Green Festival i wiele innych). 


Bilety w cenie 50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł, (40 zł dla posiadaczy karty sopockiej*) do nabycia:

- w Punkcie Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu 2
- w Kasie Opery Leśnej, Moniuszki 12, Sopot 

oraz w sprzedaży elektronicznej 

*ilość miejsc ograniczona; bilety do nabycia wyłącznie w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Koncert z okazji 110-lecia Opery Leśnej zrealizowano ze środków finansowych Miasta Sopotu.
Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART
Patroni medialni: AntyRadio, Gazeta Wyborcza, cojestgrane24, trojmiasto.pl