Szanowni Państwo!

W trosce o bezpieczeństwo widzów Bałtycka Agencja Artystyczna Bart, w imieniu Organizatora koncertu Pat Metheny - Opera Leśna - Sopot,informuje, że zaplanowany 4 czerwca 2020 roku w Sopockiej Operze Leśnej został przełożony na 5 czerwca 2021 roku.

Zakupione bilety zachowują ważność. Jeżeli jednak podęliście Państwo decyzję o zwrocie biletów, zapraszamy do punktów, w których bilety zostały zakupione.

Zwrot biletu elektronicznego
prosimy o przesłanie za pomocą opcji „przekaż dalej”
w poczcie e-mail potwierdzenia dokonania zakupu
(wiadomość z biletami otrzymana po opłaceniu zamówienia)

Zwrot biletu opłaconego kartą
zostanie wykonany na rachunek bankowy przypisany do tej karty.

Bałtycka Agencja Artystyczna BART - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 609 691 136
Interticket - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Bałtycka Agencja Artystyczna BART

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pat Metheny po raz pierwszy w Trójmieście! 4 czerwca 2020 roku fenomenalny gitarzysta odwiedzi sopocką Operę Leśną w ramach światowej trasy koncertowej 'Side Eye', promującej nowy projekt artysty. Polska trasa odbędzie się w ramach cyklu Siesta w Drodze, firmowanego przez dziennikarza Radiowej Trójki - Marcina Kydryńskiego. Koncert w Sopocie dodatkowo odbędzie się jako kolejny z koncertów w ramach cyklu Ikony Jazzu. Szykuje się niezapomniany spektakl!