Drodzy fani Leo Rojasa!

Z ogromnym smutkiem przekazujemy Wam informację, że zaplanowany na październik 2020 r. koncert NH1 Tour 2020 Leo Rojas Band Live w Operze Leśnej w Sopocie nie odbędzie się w tym terminie, ale została już ustalona nowa data.

Przyczyn na pewno się domyślacie. Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam na przeprowadzenie koncertu z taką oprawą, jakiej oczekujecie Wy, i na jaką zasługuje Leo Rojas i jego muzyka. Do ostatniego dnia nie bylibyśmy nawet pewni, czy koncert w ogóle dojdzie do skutku. Sytuacja w kraju jest bardzo zmienna i pełna niewiadomych.

Mamy dla Was jednak drugą, lepszą wiadomość. Nowa data koncertu Leo Rojasa to 3 lipca 2021 r. Liczymy, że do tego momentu sytuacja już będzie ustabilizowana.

Bilety, które zakupiliście, zachowują ważność. Osoby, które zdecydują się je zatrzymać, otrzymają od nas wkrótce gadżet-niespodziankę. Naprawdę fajną!

Na koncert przygotujemy też specjalną ofertę wycieczek i wczasów z udziałem w koncercie. Na pewno przygotujemy też coś ekstra, aby wynagrodzić Wam, fanom Leo, cierpliwe wyczekiwanie na jego występ.

Choć taki obrót sprawy jest niezależny od nas, przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy, że spotkamy się w lipcu 2021 r., w jeszcze większym gronie, w okolicznościach, które pozwolą nam w pełni i bez żadnych obostrzeń cieszyć się cudowną muzyką Leo Rojasa.

 

Jeżeli jednak podęliście Państwo decyzję o zwrocie biletów, zapraszamy do punktów, w których bilety zostały zakupione. .

Zwrot biletu elektronicznego
prosimy o przesłanie za pomocą opcji „przekaż dalej”
w poczcie e-mail potwierdzenia dokonania zakupu
(wiadomość z biletami otrzymana po opłaceniu zamówienia)


Zwrot biletu opłaconego kartą
zostanie wykonany na rachunek bankowy przypisany do tej karty.

Bałtycka Agencja Artystyczna BART - email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 609 691 136Interticket - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.