W sobotę 6 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowy Koncert JUTRO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ w Operze Leśnej. Ogromnie się cieszymy, że po blisko 3 miesięcznej przerwie, nareszcie możemy spotkać się „na żywo” z naszą publicznością.

Koncert JUTRO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ jest muzycznym podziękowaniem dla mieszkańców Sopotu za niezwykle odpowiedzialne zachowanie podczas trudnego czasu pandemii. Chcemy wspólnie z Państwem - mieszkańcami Sopotu świętować kolejny etap zniesienia ograniczeń i cieszyć się możliwością wspólnego spędzenia czasu.

W pierwszej części Koncertu zabrzmią wielkie przeboje muzyki klasycznej - słynna serenada na smyczki Wolfganga A. Mozarta Eine kleine Nachtmusik oraz wirtuozowski Koncert na trąbkę Es-dur Josepha Haydna. Solista Jakub Waszczeniuk to jeden z czołowych polskich trębaczy, na stałe związany z orkiestrą Sinfonia Varsovia.

Drugą część Koncertu wypełni muzyka rozrywkowa w mistrzowskim wykonaniu wokalistki Joanny Knitter, saksofonisty Wojciecha Staroniewicza oraz Artur Jurek Trio.

W programie m.in. popularne piosenki z repertuaru polskiego i światowego oraz standardy jazzowe.

Podczas całego Koncertu Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi Maestro Tomasz Bugaj.

 

Wystąpią:

Jakub Waszczeniuk, trąbka

Joanna Knitter, śpiew

Wojciech Staroniewicz, saksofon

Artur Jurek Trio

Polska Filharmonia Kameralna Sopot

Tomasz Bugaj, dyrygent