Czas odetchnąć. Czas odpocząć. Czas się spotkać. Dlatego odsłaniamy dla Was weekendowe LASY - naszą kameralną przestrzeń do bycia razem i cieszenia się życiem.

Będziemy świętować kulturę towarzyską. Zaproście znajomych i zbierzcie się razem. Dajemy Wam muzykę i otwieramy bar. Wznieście z nami toast za pomyślność i szybki powrót do normalności.

Muzycznie czuwa Pudika & Babuko (piątek) oraz DIA & Kwazar (sobota).

Wstęp darmowy.

***

PUDIKA
pasjonat roślin i muzyki elektronicznej, w których odnajduje spokój i harmonie, jaką chce się podzielić w swoich setach w projekcie Muzyka dla Roślin.

BABUKO
to Mateusz Filipiuk z projektu Jazxing, który tej nocy zaprezentuje utwory w zdecydowanie wolniejszych tempach balansujące na granicy relaksu, rozrywki z wyraźną nutą melancholii w wydaniu house, downtempo, tribal, nu disco.

DIA
już w poprzednim wieku znana była z lewitacji nad diżejką, podczas swoich setów, łączących harmonię z dzikością. Bawi się muzyką, ale traktuje ją czule. Świadomie odcięła się od nurtu nowości, mody, internetu i migających padów sterowników. W muzyce dostrzega potencjał głębszy niż rozrywkowy. Dzieli się perłami z dna oceanów, a tam bywa i mrocznie i świetliście. Klei bity we wszelkim tempie oraz strukturze.

KWAZAR
Zaczynał od wzbudzania pogłosów i ech na blokowiskach grając różnego rodzaju piłkami. Równolegle odkrył radio i wsłuchiwał się w Radiostację, a w 2000 roku współtworzył już swoją pierwszą audycję na falach wymarzonej rozgłośni. Od pierwszego peceta w latach dziewięćdziesiątych produkował elektroniczne brzmienia, tworzył remixy i edity na imprezy. A wraz z Andrzejem Karpem, Dzikim i Bartoszem Staszkiewiczem dwukrotnie objechał kraj współprowadząc Music Creation Tour. Original junglist. Fan pierwszego nagrania, analogowego brzmienia, winyli, przestrzeni, ciepłego basu, połamanych bitów i… brazylijskiej muzyki.

***

LASY
to więcej niż las.

To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.