Szamanka polskiej sceny muzycznej - Justyna Steczkowska wyrusza w trasę koncertową z okazji 25-lecia swojej artystycznej pracy. 11 koncertów oraz 25 zaproszonych gości.
Justyna Steczkowska to prawdziwy kameleon polskiej sceny muzycznej. Sopocki koncert odbędzie się 22 lipca 2022 r. 
 
Justyna Steczkowska. obdarzona 4 oktawową skalą głosu i niezwykle wyrazistą osobowością muzyczną jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Do trasy zaprosiła również 25 topowych artystów. W każdym mieście będzie można usłyszeć niezwykłe duety i w każdym mieście z innym artystą. To będą dla wszystkich niezapomniane muzyczne chwile.
 
„To będzie spektakularne show nie tylko z jej zespołem, ale też z orkiestrą Royal Symphony Orchestra i tancerzami. W 11 miastach będzie można usłyszeć fragmenty prawie wszystkich płyt wydanych przez Justynę Steczkowską oraz piosenek z najnowszej płyty, której wydanie zapowiadane jest na 2022 rok” mówi Łukasz Wojtanowski - producent trasy koncertowej.
 
Jak mówi sama artystka: "Będzie szałowo we wszystkich tanecznych utworach, będzie ostro i rockowo podczas "Grawitacji", "Tatuuj mnie" czy "Wrogu mój". Będzie wzruszająco podczas piosenki "Wracam do domu", medytacyjnie z "Marią Magdaleną", szalenie i kolorowo na cygańskim weselu oraz tajemniczo i wzniośle podczas wykonywania utworów z "Alkimji" i "Animy". Będę w wielu muzycznych odsłonach, które tworzyłam dla Was podczas 25 lat muzycznej drogi. Wierzę, że będziemy się świetnie bawić, razem tańczyć i płakać, wspominając nasze najpiękniejsze muzyczne chwile, które przeżywaliśmy razem. Zapraszam Was z całego serca"